REGISTROVAT

uživatelské jméno
hesloPoužíváte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

Jak se zaregistrovat

 

Registrace uživatele Vám zpřístupní další funkce portálu, zejména možnost se přihlásit do elektronické dražby nebo aukce. Registraci provedete tak, že v pravém horní části webové stránky kliknete na odkaz "REGISTROVAT". Vyplňte zcela a pravdivě formulář k registraci. Zkontrolujte zejména správnost uvedení Vašeho e-mailu, jinak nebudete moci registraci aktivovat. Před dokončením registrace se seznamte s Provozními podmínkami portálu (PPP) a podmínkami udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů (SSZOU), se kterými je nutné vyznačit souhlas před odesláním žádosti o registraci.

 

UPOZORNĚNÍ:

U fyzické osoby její jméno, příjmení a rodné číslo (u právnické osoby název a IČO) nebudete moci dodatečně změnit, proto je prosím vyplňte pravdivě a řádně zkontrolujte! V případě špatně uvedeného e-mailu nebudete moci profil zaktivovat!

 

Jak se zaregistrovat když chcete dražit nebo licitovat jako manželé do SJM?

Pokud se dražby nebo aukce chcete účastnit jako manželé mající společné jmění manželů (SJM), založí si účet pouze jeden z manželů a v případě kdy je vyžadována plná autentizace ve svém profilu provede odpovídající autentizaci pro společné jmění manželů (SJM) prostřednictvím autentizačního formuláře - viz záložka "Formuláře a vzory".

 

Jak se zaregistrovat když chce dražit nebo licitovat více lidí do podílového spoluvlastnictví?

Pokud se dražby nebo aukce chtějí účastnit osoby dražící společně (libovolný počet právnických, fyzických osob a SJM v předem stanovných podílech), založí si účet pouze jedna osoba a  v případě kdy je vyžadována plná autentizace ve svém profilu provede odpovídající autentizaci pro podílové spoluvlastnictví prostřednictvím autentizačního formuláře - viz záložka "Formuláře a vzory".

 

Po odeslání žádosti o registraci Vám potvrdíme Vaši registraci do Vašeho e-mailu včetně přihlašovacích údajů, kde svůj účet zaktivujete. Po aktivaci již můžete využívat portál e-dražby.cz jako registrovaný uživatel a přihlašovat se k účasti v dražbách a aukcích či jiných jednáních. 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Náš systém Vás upozorní, pokud používáte nepodporovanou verzi prohlížeče!

Doporučujeme použít poslední verzi některé z nejrozšířenějších prohlížečů, zde jsou odkazy ke stažení:

google chrom stáhněte ZDE              firefox stáhněte ZDE          microsoft edge stáhněte ZDE

 

 

Nedopručujeme používat Internet Explorer v počítačích se starším operačním systémem než WIN 7.

 

 

DRAŽIT A LICITOVAT MŮŽETE I PROSTŘEDNICTVÍM MOBILNÍHO TELEFONU!

Použijte svůj chytrý telefon - použijte prohlížeč google nebo jiný, který podporuje HTML 5!

Použití je příjemné a dražit či licitovat můžete cestou ve vlaku, z práce, na obědě i na dovolené.

Poznámka: Vždy je nutné být připojen do datové sítě! Využijte datové připojení nebo jakékoliv připojení Wi-Fi.

 

 

VŠE JE BEZPEČNÉ A ŠIFROVANÉ!

Náš systém je zabezpečen SSL certifikátem a veškerá Vaše komunikace s naším serverem je šifrovaná.

To poznáte podle zeleného zámečku u začátku naší webové adresy https://www.e-drazby.cz/

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Často kladené otázky:

 

1. Při pokusu o registraci systém hlásí, že uživatelské jméno je již registrováno.
Odpověď: Pravděpodobně jste se již o registraci pokusili anebo toto přihlašovací jméno již někdo použil. Pokud jste si jisti, že jste se ještě nezaregistrovali, vyzkoušejte jiné uživatelské jméno, případně zkontrolujte zda již ve svém e-mailu nemáte potvrzenou registraci. 
Další řešení: Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho 
dotazu nebo problému ZDE.


2. Při pokusu o přihlášení systém hlásí, že "Přihlášení se nezdařilo!"
Odpověď: Buď jste přeskočili krok REGISTRACE anebo jsem nezaktivovali Váš účet prostřednictvím registračního e-mailu, který byl ihned po dokončení Vaší žádosti o registraci odeslán na Vámi uvedený e-mail. Tento e-mail je třeba otevřít a provést aktivaci účtu kliknutím na potvrzující odkaz v e-mailu.
Další řešení: Kontaktujte nás t
elefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.


3. Zapomněli jste heslo?
Odpověď:  Ve svém e-mailu najděte registrační e-mail které obsahuje přihlašovací heslo. Tento e-mail můžete nalézt i využitím políčka hledej nebo hledej ve zprávách, kam napíšete "e-dražby" nebo "e-drazby" a Váš e-mail Vám nalezne všechny zprávy obsahující tento text. Jeden z těchto e-mailů je pojmenován jako "Potvrzení registrace na portále e-dražby.cz". Zde naleznete heslo. Pokud nebudete úspěšní s hledáním s původním potvrzením registrace, můžete požádat o nové potvrzení registrace tak, že na hlavní stránce, zde vyplníte uživatelské jméno a jakékoliv heslo, pokud bude špatné, systém se Vás dotáže, zda jste zapomněli heslo a klikněte na "ano". Systém Vám zašle znovu na Vaši e-mailovou adresu potvrzení o registraci s Vaším heslem. Pokud neznáte ani svoje uživatelské jméno, musíte písemně zažádat o zaslání informací na svůj e-mail a my Vám ihned odešleme potvrzení o registraci s Vaším heslem.
Další řešení: Kontaktujte nás t
elefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.


4. Chcete si změnit heslo?
Odpověď:  Přihlaste se do našeho systému. Klikněte na ikonu "Váš profil" a ve spodní části Vašich údajů si můžete změnit heslo. Po té nazapomeňte potvrdit změnu kliknutím na tlačítko "Upravit".


Máte jiný problém? 
Něco vám nefunguje?  Kontaktujte nás elefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.

(Pokud vám něco nefunguje, zkontrolujte prosím nejdříve, zda nemáte zastaralou verzi vašeho prohlížeče.)

Děkujeme.

 

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com