zapomenuté heslo | REGISTROVAT

uživatelské jméno
hesloPoužíváte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

Jak se zaregistrovat

Registrace je bezplatná a Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Registrace uživatele Vám zpřístupní další funkce portálu, zejména možnost se přihlásit do elektronických jednání (dražba, aukce atd ...). Registraci provedete tak, že v pravém horní části webové stránky kliknete na příkaz "REGISTROVAT". Formulář k registraci vyplňte zcela a pravdivě. Zkontrolujte zejména správnost uvedení Vašeho e-mailu, jinak nebudete moci Váš uživatelský účet aktivovat. Před dokončením registrace se seznamte s Provozními podmínkami portálu (PPP) a podmínkami udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů (SSZOU), se kterými je nutné vyznačit souhlas před odesláním žádosti o registraci.

UPOZORNĚNÍ: U fyzické osoby její jméno, příjmení a rodné číslo (u právnické osoby název a IČO) nebudete moci dodatečně změnit, proto je prosím vyplňte pravdivě a řádně zkontrolujte! V případě špatně uvedeného e-mailu nebudete moci profil zaktivovat!

Po odeslání žádosti o registraci Vám potvrdíme Vaši registraci do Vašeho e-mailu, kde svůj účet kliknutím na odkaz zaktivujete. Po aktivaci již můžete využívat portál e-dražby.cz nebo jeho mutaci jako registrovaný uživatel a přihlašovat se k účasti ve všech jednáních.
Vaše osobní údaje chráníme a uchováváme pouze pro potřeby poskytutí Vámi požadovaných služeb, nikdy je neposkytujeme třetím osobám s výjimkou osob, které s Vámi vstupují nebo potenciálně mohou vstoupit do vztahu na základě elektronických jednání ke kterým se sami přihlásíte. O své soukromí se tak nemusíte obávat. Vše je bezpečné a šifrované! Náš systém je zabezpečen SSL certifikátem a veškerá Vaše komunikace s naším serverem je šifrovaná. To poznáte podle zámečku u začátku naší webové adresy https://www.e-drazby.cz.

Jak se zaregistrovat jako manželé (SJM)?
Pokud se jednání (zejména dražby) chcete účastnit jako manželé mající společné jmění manželů (SJM), založí si účet pouze jeden z manželů a v případě kdy je vyžadována plná autentizace ve svém profilu provede odpovídající autentizaci (nahraje autentizační soubor) pro společné jmění manželů (SJM) prostřednictvím autentizačního formuláře - viz záložka "Formuláře". Kromě dražby není většinou autentizace vyžadována.

Jak se zaregistrovat do podílového spoluvlastnictví?
Pokud se jednání (zejména dražby) chtějí účastnit osoby dražící společně (libovolný počet právnických, fyzických osob a SJM v předem stanovných podílech), založí si účet pouze jedna osoba a v případě kdy je vyžadována plná autentizace ve svém profilu provede odpovídající autentizaci pro podílové spoluvlastnictví prostřednictvím autentizačního formuláře - viz záložka "Formuláře". Kromě dražby není většinou autentizace vyžadována.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Často kladené otázky (FAQ):

1. Při pokusu o registraci systém hlásí, že uživatelské jméno je již registrováno.
Odpověď: Pravděpodobně jste se již o registraci pokusili anebo toto přihlašovací jméno již někdo použil. Pokud jste si jisti, že jste se ještě nezaregistrovali, vyzkoušejte jiné uživatelské jméno, případně zkontrolujte zda již ve svém e-mailu nemáte potvrzenou registraci.
Další řešení: Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.

2. Při pokusu o přihlášení systém hlásí, že "Přihlášení se nezdařilo!"
Odpověď: Buď jste přeskočili krok REGISTRACE anebo jsem nezaktivovali Váš účet prostřednictvím registračního e-mailu, který byl ihned po dokončení Vaší žádosti o registraci odeslán na Vámi uvedený e-mail. Tento e-mail je třeba otevřít a provést aktivaci účtu kliknutím na potvrzující odkaz v e-mailu.
Další řešení: Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.

3. Zapomněli jste heslo?
Odpověď: Pokud Vaše heslo opravdu nemůžete nalézt, potom kliněte v pravé horní části obrazovky na odkaz "zapomenuté heslo". Postupujte podle dalších instrukcí. Další řešení: Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.

4. Chcete si změnit heslo?
Odpověď: Přihlaste se do našeho systému. Klikněte na ikonu "Váš profil" a ve spodní části Vašich údajů si můžete změnit heslo. Po té nazapomeňte potvrdit změnu kliknutím na tlačítko "Upravit".

Máte jiný problém? Něco vám nefunguje? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem s popisem Vašeho dotazu nebo problému ZDE.
(Pokud vám něco nefunguje, zkontrolujte prosím nejdříve, zda nemáte zastaralou verzi vašeho prohlížeče.)

Děkujeme.

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com